Brouwerij de Hemel

In de kelders van de voormalige Commanderie van Sint-Jan te Nijmegen is de huisbrouwerij “de Hemel” te vinden. Er worden bij De Hemel negen verschillende bieren gebrouwen en enkele seizoenbieren. De bekendste zijn Luna (pils), Helse Engel (tripel), Serafijn (witbier) en Eeuwige Jeugd (blond). Bij de brouwerij is een proeflokaal en een restaurant, waar je uiteraard alle bieren kunt proeven. Geen zin om te kiezen, dan zijn er twee verschillende bierproeverijen te bestellen. De Hemelse proeverij met zes bieren en de Helse proeverij met tien bieren.

De brouwerij werd in 1983 opgericht in het dorp Heumen bij Nijmegen en zit tegenwoordig aan de Franseplaats 1, in de kelder van de Commanderie. Naast bier worden er ook jenever, gin en likeuren op bierbasis gestookt. Rondleidingen met proeverij zijn te boeken.

Tags bij dit artikel: ,


Nijmegen

Dit artikel is onderdeel van een pagina over Nijmegen op steden.net, waar je veel informatie en tips kunt vinden over Nijmegen.
> Nijmegen tips en informatie


Alles over Nijmegen